DAVID HOCKNEY. The Etching Is The Subject 1976-1977, färgetsning/akvatint nr 175/200, signerad.

363989. DAVID HOCKNEY. The Etching Is The Subject 1976-1977, färgetsning/akvatint nr 175/200, signerad.

46x52 cm.

Gör en kostnadsfri värdering!

46x52 cm.

Antal besök: 1 251