TVINN- samt SPOLMASKINER, 1800/1900-tal.

363952. TVINN- samt SPOLMASKINER, 1800/1900-tal.

5 st spolmaskiner samt 3 st tvinnmaskiner.
Längsta längd ca 21,5 cm.

Slitage, enstaka skador.

Gör en kostnadsfri värdering!

Längsta längd ca 21,5 cm.

Slitage, enstaka skador.

Antal besök: 3 210