TENNFAT, Peter Fredrik Wigholm, Arboga, 1842.

363922. TENNFAT, Peter Fredrik Wigholm, Arboga, 1842.

Diam 28 cm.
Stämplat M4.

Ålders- och bruksslitage.
Tryckskada och litet hål vid brämets innerkant.

Gör en kostnadsfri värdering!

Diam 28 cm.
Stämplat M4.

Ålders- och bruksslitage.

Antal besök: 793