PARTI, 2 st, Damkappa samt jacka, skinn, 1900-talets senare del.

363872. PARTI, 2 st, Damkappa samt jacka, skinn, 1900-talets senare del.

Jacka Medium, Sky Hawke.
Kappa Medium, Vinetta.

Bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Jacka Medium, Sky Hawke.
Kappa Medium, Vinetta.

Bruksslitage.

Antal besök: 683