KLAFFBORD, runt, 1900-talets tidigare hälft.

363829. KLAFFBORD, runt, 1900-talets tidigare hälft.

Diam 89/93,5, Höjd 76 cm.
(Med nedfällda klaffar Längd 93,5, Bredd 48 cm.)
Brunbetsat trä.

Ålders- och bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Diam 89/93,5, Höjd 76 cm.
Brunbetsat trä.

Ålders- och bruksslitage.

Antal besök: 16 605