PARTI DIVERSE, samisk slöjd, 1900-tal.

363826. PARTI DIVERSE, samisk slöjd, 1900-tal.

Bland annat ljusstake av renhorn, miniatyrackja, skulptur, miniatyrvantar med mera.

Slitage, skador.

Gör en kostnadsfri värdering!

Slitage, skador.

Antal besök: 1 146