FÅTÖLJER, 2 st, 1900-talets senare hälft.

363805. FÅTÖLJER, 2 st, 1900-talets senare hälft.

Rygghöjd 83 cm.
Stomme av lackerat trä.
Lösa vändbara sittdynor.

Smärre bruks- och åldersslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Rygghöjd 83 cm.
Stomme av lackerat trä.
Lösa vändbara sittdynor.

Antal besök: 1 076