MÖSSOR 3 st samt DRÄKTTILLBEHÖR 7 delar, samisk slöjd, 1900-tal.

363797. MÖSSOR 3 st samt DRÄKTTILLBEHÖR 7 delar, samisk slöjd, 1900-tal.

Största väskan höjd ca 30 cm.

Slitage, skador, delar saknas.

Gör en kostnadsfri värdering!

Största väskan höjd ca 30 cm.

Antal besök: 1 262