SOFFA samt KARMSTOLAR, 3 delar, rokokostil, 1900-tal.

363770. SOFFA samt KARMSTOLAR, 3 delar, rokokostil, 1900-tal.

Soffa
Längd 145 cm
Bredd 60 cm
Rygghöjd 105 cm

Karmstol
Rygghöjd 105 cm.

Ålders samt bruksslitage.
Textilskada på stol.
Textilbanden något lösa.

Gör en kostnadsfri värdering!

Soffa
Längd 145 cm
Bredd 60 cm
Rygghöjd 105 cm

Karmstol
Rygghöjd 105 cm.

Ålders samt bruksslitage.
Textilskada på stol.
Textilbanden något lösa.

Antal besök: 733