PARTI DIVERSE, 5 delar, metall, 1800/1900-tal.

363754. PARTI DIVERSE, 5 delar, metall, 1800/1900-tal.

Figurin, skrivbordsuppsats, ljusstake med tändstickshållare Gusum, skål på fot samt bläckställ.
Högsta höjd ca 30,5 cm.

Slitage, delar saknas, rostanlupningar, fläckar. Spjut kompletterad.

Gör en kostnadsfri värdering!

Högsta höjd ca 30,5 cm.

Antal besök: 604