FISKERULLAR 5 st, mestadels 1900-tal.

363737. FISKERULLAR 5 st, mestadels 1900-tal.

Ocean City No.970, Record No 1500, Chuyo 3000, ABO 444 samt en rulle i mässing (omärkt).
Diameter ca 5 - 8 cm.

Slitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Diameter ca 5 - 8 cm.

Slitage.

Antal besök: 1 648