HALVMÅNEBORD, tidigt 1900-tal.

363736. HALVMÅNEBORD, tidigt 1900-tal.

Höjd 76, diameter 110,5 cm.

Slitage, repor, märken, fläckar.

Gör en kostnadsfri värdering!

Höjd 76, diameter 110,5 cm.

Antal besök: 468