KISTA, allmogemålad, daterad 1826.

363717. KISTA, allmogemålad, daterad 1826.

Längd 137, bredd 63, höjd 68 cm.

Slitage och sprickor.

Nyckel/nycklar finns.

Gör en kostnadsfri värdering!

Slitage och sprickor.

Nyckel/nycklar finns.

Antal besök: 1 034