GLÖGGRYTA, koppar, AME Metall, Eskilstuna, 1900-tal.

363715. GLÖGGRYTA, koppar, AME Metall, Eskilstuna, 1900-tal.

Med varmhållning. Lockets knopp av trä.
Höjd 22 cm, diameter 20 cm.

Slev saknas. Bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Höjd 22 cm, diameter 20 cm.

Slev saknas. Bruksslitage.

Antal besök: 4 716