SKÅLAR, 3 st, "Colora", Sven Palmqvist, Orrefors, 1900-tal.

363696. SKÅLAR, 3 st, "Colora", Sven Palmqvist, Orrefors, 1900-tal.

Skålar med diameter 11-21 cm, samt höjden 6-13 cm.

Enstaka repor.

Gör en kostnadsfri värdering!

Enstaka repor.

Nyköpings Auktionsverk
Antal besök: 1 692