OLOF TRÄNK. "Sensommar kväll vid Löt, Öland". olja på duk, signerad.

363668. OLOF TRÄNK. "Sensommar kväll vid Löt, Öland". olja på duk, signerad.

45 x 37 cm.

Gör en kostnadsfri värdering!

45 x 37 cm.

Antal besök: 1 053