Auktionshuset Thelin & Johansson
Konst
Måleri
OLOF TRÄNK. "Lador vid väg, Öland". Olja på pannå, signerad.
363664. OLOF TRÄNK. "Lador vid väg, Öland". Olja på pannå, signerad.
16 x 12,5 cm.
Gör en kostnadsfri värdering!
16 x 12,5 cm.
966