363650. FICKUR, 1800-tal, Amerika, Otto Wettstein.
Märkt Otto Wettstein Rochelle, ill, vitmetall, ca Ø52mm, 24-timmarsvisning, liten sekundvisare, boettnr:V3515, verknr:342053.
åldersslitage, personlig gravyr på boettens insida, små sprickor på urtavlan, ej funktionstestad.