FILMAFFISCHER, 17 st, mestadels Errol Flynn och Jonny Weismuller, 1900-talets andra hälft.

363584. FILMAFFISCHER, 17 st, mestadels Errol Flynn och Jonny Weismuller, 1900-talets andra hälft.

Ramarnas yttermått: 100 x 71 cm.

Ej examinerade ur ram, slitage, skador.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 700