PARTI ALLMOGE, trä och metall, 1800/1900-tal.

363477. PARTI ALLMOGE, trä och metall, 1800/1900-tal.

Partiet innehåller skoläster, mortel av trä, sil, karda.
Mortelns höjd 22,5 cm.

Slitage, skador, sprickor.

Gör en kostnadsfri värdering!

Mortelns höjd 22,5 cm.

Slitage, skador, sprickor.

Antal besök: 904