TRÅDHÅLLARE MED NÅLGÖMMA, silver, ostämplad, 1800/1900-tal.

363414. TRÅDHÅLLARE MED NÅLGÖMMA, silver, ostämplad, 1800/1900-tal.

Nålgömma i form av nyckel. Total längd ca 23 cm.
Vikt ca 46,5 gram.

Slitage. Nål för fäste saknas. Bristningar på nyckel.

Gör en kostnadsfri värdering!

Vikt ca 46,5 gram.

Antal besök: 1 580