KITTEL, mässing, 1900-tal.

363393. KITTEL, mässing, 1900-tal.

Kittel i hamrad mässingsplåt med svärtad hänkel
Höjd 30 cm
Diameter 40 cm.

Bruksskick
Något bucklig.

Gör en kostnadsfri värdering!

Höjd 30 cm
Diameter 40 cm.

Bruksskick
Något bucklig.

Antal besök: 2 772