SERVERINGSSKÅP MED VITRINOVANDEL, mahogny, gustaviansk stil, 1900-talets andra hälft.

363380. SERVERINGSSKÅP MED VITRINOVANDEL, mahogny, gustaviansk stil, 1900-talets andra hälft.

Höjd 175 cm
Bredd 114 cm
Djup 44 cm.

Lätt bruksslitage.

Nyckel/nycklar finns.

Gör en kostnadsfri värdering!

Höjd 175 cm
Bredd 114 cm
Djup 44 cm.

Lätt bruksslitage.

Nyckel/nycklar finns.

Limhamns Auktionsbyrå OLD
Antal besök: 817