DAG PETTERSSON. litografi, " fågelmotiv " signerad hors tirage, Dag Pettersson.

363369. DAG PETTERSSON. litografi, " fågelmotiv " signerad hors tirage, Dag Pettersson.

36 x 18 cm
hors tirage = Är ett tryck utanför den numrerade upplagan.

ej inramad.

Gör en kostnadsfri värdering!

36 x 18 cm

ej inramad.

Herrljunga Auktionsverk
Antal besök: 2 373