ÖSTGÖTASTOLAR, ett par, 1800-tal.

363344. ÖSTGÖTASTOLAR, ett par, 1800-tal.

Björk.

Smärre fläckar på klädsel. Slitage, något rangliga. Något maskstungna.

Gör en kostnadsfri värdering!

Björk.

Antal besök: 846