SKÅL, glas, "Ice breaker", Tapio Wirkkala, Iittala, Finland, sign.

36331. SKÅL, glas, "Ice breaker", Tapio Wirkkala, Iittala, Finland, sign.

Ritad 1963. Detta exemplar gjort på 1980-talet. Diameter 20 cm.

Bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Bruksslitage.

Antal besök: 3 493