LEIF KANDER. Haj, färglitografi nr 261/300, signerad Kander.

363293. LEIF KANDER. Haj, färglitografi nr 261/300, signerad Kander.

50x55 cm.

Leif Kander (1939–2011)

Gör en kostnadsfri värdering!

50x55 cm.

Leif Kander (1939–2011)

Antal besök: 1 532