FÅTÖLJER, ett par, Chesterfield-modell, England, skinn, 1900-talets senare hälft.

363007. FÅTÖLJER, ett par, Chesterfield-modell, England, skinn, 1900-talets senare hälft.

Märkt Made in England. Lösa sittplymåer.
Sitthöjd 45 cm.
Rygghöjd 85 cm.

Bruksslitage, bristningar, smärre fläckar.

Gör en kostnadsfri värdering!

Sitthöjd 45 cm.
Rygghöjd 85 cm.

Antal besök: 729