SPEGEL, teak, Nyge Verken, VÄGGKONSOL, med låda, 1900-talets andra hälft.

362982. SPEGEL, teak, Nyge Verken, VÄGGKONSOL, med låda, 1900-talets andra hälft.

Spegelns mått ca 124 x 39 cm, konsolens längd ca 35 cm.

Slitage, repor och märken.

Gör en kostnadsfri värdering!

Slitage, repor och märken.

Antal besök: 1 219