VÄSKA, 18-1900-tal.

VÄSKA, 18-1900-tal.
362944. VÄSKA, 18-1900-tal.

Längd 54 cm
Djup 30 cm
Höjd 34 cm.

Bruksslitage, slitage, skador.

Gör en kostnadsfri värdering!
362944. VÄSKA, 18-1900-tal.

Längd 54 cm
Djup 30 cm
Höjd 34 cm.

Antal besök: 908