LJUSSTAKE, "Fantasi", Osram, 1960-tal.

362943. LJUSSTAKE, "Fantasi", Osram, 1960-tal.

Elljusstake med 7 st ljus, dekorerad med färgglada former av glas. Höjd ca. 48 cm, bredd ca. 38 cm. Modell 92.

Glasbitarna lösa i fästena. Bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 3 486