RA Auktionsverket Norrköping
Konst
Måleri
HELGE E. LINDHOLM. Olja på duk, barnmotiv, signerad.
362834. HELGE E. LINDHOLM. Olja på duk, barnmotiv, signerad.
54x65 cm.
Gör en kostnadsfri värdering!
54x65 cm.
RA Auktionsverket Norrköping
2 932