BORD, olika träslag, pelarfot, 1800-1900-tal.

362816. BORD, olika träslag, pelarfot, 1800-1900-tal.

Höjd 74 cm
Diameter 46 cm.

Bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Höjd 74 cm
Diameter 46 cm.

Bruksslitage.

Limhamns Auktionsbyrå OLD
Antal besök: 700