AMULETT, Kina, 1900-tal.

AMULETT, Kina, 1900-tal.
362807. AMULETT, Kina, 1900-tal.

Lackarbete. Kedja i tyg. 6.5x4.5. Kedja längd 106 cm.

Smärre slitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Smärre slitage.

Antal besök: 970