SKÅL, kristall, design Sigvard Bernadotte för Bohemia.

362781. SKÅL, kristall, design Sigvard Bernadotte för Bohemia.

Skål signerad Design Sigvard Bernadotte
Diameter 17,5, höjd 10 cm
Tillhörande förpackning medföljer.

Märken efter etiketter, repor på skålens undersida.

Gör en kostnadsfri värdering!

Diameter 17,5, höjd 10 cm

Nyköpings Auktionsverk
Antal besök: 4 438