FIGURINER, 4 st, bl.a. Royal Dux, Royal Doulton.

36270. FIGURINER, 4 st, bl.a. Royal Dux, Royal Doulton.

Figurin, porslin, neapelliknande stämpel.
Figurin, kvinna med korg på huvudet.
Figurin, porslin, "Prue", Royal Doulton.
Figurin, Schaff, Royal Dux.
Höjd ca 17-30 cm.

Royal dux, arm med lagning, 2 fingrar av.
Kvinna med korg, nagg och lagning.
Rokokopar, 2 fingar av.

Gör en kostnadsfri värdering!

Figurin, Schaff, Royal Dux.
Höjd ca 17-30 cm.

Rokokopar, 2 fingar av.

Antal besök: 1 711