VAS samt BORDSLAMPA, keramik, 1900-talets mitt.

362692. VAS samt BORDSLAMPA, keramik, 1900-talets mitt.

Bordlampa, Söholm, höjd 22 cm
Vas, höjd 26 cm.

Ålders samt bruksslitage.
Funktion ej genomgången på bordslampa.

Gör en kostnadsfri värdering!

Bordlampa, Söholm, höjd 22 cm
Vas, höjd 26 cm.

Ålders samt bruksslitage.

Antal besök: 826