Vi använder
cookies
Dölj detta meddelande
Kalmar Auktionsverk
Konst
Grafik
MARGARETA LINTON. Häst och vagn, färglitografi, numrerad 3/100, signerad.
362670. MARGARETA LINTON. Häst och vagn, färglitografi, numrerad 3/100, signerad.
36 x 48 cm.
Ej examinerad ur ram.
Gör en kostnadsfri värdering!
36 x 48 cm.
Ej examinerad ur ram.
Kalmar Auktionsverk
1 145