MARGARETA LINTON. Häst och vagn, färglitografi, numrerad 3/100, signerad.

362670. MARGARETA LINTON. Häst och vagn, färglitografi, numrerad 3/100, signerad.

36 x 48 cm.

Ej examinerad ur ram.

Gör en kostnadsfri värdering!

36 x 48 cm.

Ej examinerad ur ram.

Antal besök: 1 262