TRÄDGÅRDSGRUPP, 5 delar, Grythyttan-stil.

3626599. TRÄDGÅRDSGRUPP, 5 delar, Grythyttan-stil.

Bord, höjd 69 cm, diameter ca 99 cm.
Stolar 4st, höjd 79 cm, sitthöjd 41 cm.

Bruksslitage / väderrelaterat slitage.
Repor, märken.
Torrsprickor förekommer.

Gör en kostnadsfri värdering!

Repor, märken.
Torrsprickor förekommer.

Antal besök: 2 664