SPELDOSA, trä, Wendt und Kuhn, Tyskland, 1900-tal.

362625. SPELDOSA, trä, Wendt und Kuhn, Tyskland, 1900-tal.

Höjd ca 27 cm.

Slitage, skador, färgbortfall. Delar saknas. Funktionstestad.

Gör en kostnadsfri värdering!

Höjd ca 27 cm.

Antal besök: 6 174