FRITZ SMEDBERG. Olja på duk, signerad och daterad 30.

362515. FRITZ SMEDBERG. Olja på duk, signerad och daterad 30.

Motiv från Gudbrandsdalen, Norge, ca. 54x69 cm.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 844