SOCKERLÅDOR, 2 st med FOTOGENLAMPDELAR.

362441. SOCKERLÅDOR, 2 st med FOTOGENLAMPDELAR.

Sockerlådor i form av hylla. Lampdelar, mestadels taklampor.

Slitage, skador.

Gör en kostnadsfri värdering!

Slitage, skador.

Antal besök: 940