RÖKBORD, trä med glasskiva, 1900-tal.

362437. RÖKBORD, trä med glasskiva, 1900-tal.

Kvadratiskt. Lös glasskiva.
54 x 54 cm.
Höjd 57 cm.

Bruksslitage (bitvis hårt), fläckar/smuts, ett nagg i ett hörn på glasskiva.

Gör en kostnadsfri värdering!

Kvadratiskt. Lös glasskiva.
54 x 54 cm.
Höjd 57 cm.

Gästriklands Auktionskammare
Antal besök: 745