BENTE THRAP. Olja på kartong, Snölandskap, signerad, daterad -92.

362332. BENTE THRAP. Olja på kartong, Snölandskap, signerad, daterad -92.

62 x 76 cm.

Mindre repor på kartongen.

Gör en kostnadsfri värdering!

62 x 76 cm.

Mindre repor på kartongen.

Limhamns Auktionsbyrå OLD
Antal besök: 3 670