GOLVLAMPA MED HYLLA, trä, 1930-tal.

362316. GOLVLAMPA MED HYLLA, trä, 1930-tal.

Höjd 117 cm till ljusarm
Total höjd, 140 cm
Hyllans diameter cirka 26 cm
Lamphållare i porslin.

Bruksslitage
Fläckar och repor
Elen ej genomgången.

Gör en kostnadsfri värdering!

Höjd 117 cm till ljusarm
Total höjd, 140 cm
Hyllans diameter cirka 26 cm
Lamphållare i porslin.

Bruksslitage
Fläckar och repor
Elen ej genomgången.

Limhamns Auktionsbyrå OLD
Antal besök: 1 130