MOCKASERVIS porslin, olikfärgade, Bareuther, Bavaria.

362270. MOCKASERVIS porslin, olikfärgade, Bareuther, Bavaria.

8 koppar med fat varav ett set udda i färgen.

Förgyllningsslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Förgyllningsslitage.

Antal besök: 10 931