MODELLMOTOR, Komet, (Västeråsdiesel 2,5 ccm), 1940-tal.

362261. MODELLMOTOR, Komet, (Västeråsdiesel 2,5 ccm), 1940-tal.

2.5 ccm.

Slitage. Funktion ej provad.

Gör en kostnadsfri värdering!

2.5 ccm.

Slitage. Funktion ej provad.

Antal besök: 3 309