TRÅDARBETEN, 13 delar, bland annat brödkorg på fot, nåldyna, 1900-tal.

362214. TRÅDARBETEN, 13 delar, bland annat brödkorg på fot, nåldyna, 1900-tal.

Partiet innehåller bland annat brödkorg på fot, blomsterampel, grytunderlägg, brödnagg, hängare.
Brödkorg på fot, höjd 21 cm.
Hängare längd 51 cm.

Slitage, skador, rostanlupet.

Gör en kostnadsfri värdering!

Brödkorg på fot, höjd 21 cm.
Hängare längd 51 cm.

Slitage, skador, rostanlupet.

Antal besök: 1 562