362214. TRÅDARBETEN, 13 delar, bland annat brödkorg på fot, nåldyna, 1900-tal.
Partiet innehåller bland annat brödkorg på fot, blomsterampel, grytunderlägg, brödnagg, hängare.
Brödkorg på fot, höjd 21 cm.
Hängare längd 51 cm.
Slitage, skador, rostanlupet.