VÄVLUNOR 1 par, allmoge, daterad 1731.

362205. VÄVLUNOR 1 par, allmoge, daterad 1731.

Riklig dekor, längd ca 31,5 cm.

Slitage, skaoder, lagningar.

Gör en kostnadsfri värdering!

Slitage, skaoder, lagningar.

Antal besök: 1 121