BANDSKED, renhorn, samisk slöjd, daterad 1919.

362154. BANDSKED, renhorn, samisk slöjd, daterad 1919.

Ca 22,5 x 12,5 cm.

Slitage. Delvis kompletterade montagespikar.

Gör en kostnadsfri värdering!

Ca 22,5 x 12,5 cm.

Antal besök: 2 298